V sezóně 2022/2023 se krasobruslení v oddílu věnuje celkem 43 mladých krasobruslařek a krasobruslařů ve věku od 6 do 17 let. 

Krasobruslaři se úspěšně účastní závodů po celé České republice, nacvičují exhibiční volné jízdy a zároveň průběžně secvičují zhruba půl hodinové exhibiční oddílové vystoupení.

Bruslení na Zimním stadionu v Berouně je doplněno o lekce tančení v sále Tipsport Laguny Beroun, lekce zdravého držení těla v YogaWay a během jarních a letních měsíců probíhá suchá příprava na hřišti 2. Základní školy v Berouně.

V minulých letech jste se mohli podívat na naše zpracování Sněhurky a sedmi trpaslíků, přehled nejznámější a nejhezčích večerníčků, mohli jste s námi procestovat svět při vystoupení „Letem světem“ a při exhibičním vystoupení „Čtvero ročních období“ jste během 25 minut viděli zimní či jarní víly, halloweenské strašáky nebo třeba školáky utíkající do školy.  Posledním vystoupením byla „Cesta časem“, která bohužel nebyla prezentována široké veřejnosti kvůli pandemii Covid-19.

Krasobruslaři fungují za podpory Města Beroun a Národní sportovní agentury.